thenewrebels!
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit thenewrebels
thenewrebels!

ky forum eshte per fansat e rrepit(T.B.A)


You are not connected. Please login or register

Nxenesi & mesuesi

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Nxenesi & mesuesi prej Sat Apr 03, 2010 4:15 pm

admin

avatar
Admin
Nje dite nje nxenes i thote mesuesit:
-Mesus denohet njeriu per nje gje qe se ka bere?
-Kurre -thote mesuesi
-Keshtu qe edhe ti nuk do te denosh mua qe nuk i kam bere detyrat?-i tha nxenesi.

Shiko profilin e anëtarit http://thenewrebels.darkbb.com

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi